» dodaj do ulubionych    » startuj z nami    » kontakt   
Parkiety Ryszard Sroka
 
 
Home » O firmie
O firmie
Jesteśmy firmą rodzinną powstałą 30 marca 1982 roku i działającą wiele lat pod nazwą Posadzkarstwo Ryszard Sroka. Od roku 2008-ego funkcjonujemy pod obecną nazwą "PARKIETY" HANDEL-USŁUGI Ryszard Sroka. Obecnie chcąc rozwijać naszą działalność i pragnąc podzielić się z kolegami po fachu naszym bogatym doświadczeniem oraz dostępem do najwyższej jakości produktów w naszej branży, postanowiliśmy otworzyć własny punkt handlowy w Świdnicy przy ulicy Jodłowej 38. Znajdą tutaj państwo wszystkie materiały i produkty oraz otrzymacie pomoc techniczną i technologiczne wsparcie potrzebne do wykonania podłogi drewnianej waszych marzeń.

Wieloletnia praktyka poparta nieustannym rozwijaniem umiejętności oraz poszerzaniem wiedzy z zakresu podłóg drewnianych, połączone z wykorzystaniem ciągle pojawiających się nowych technologii i rozwiązań systemowych w branży parkieciarskiej, pozwala nam zaspokajać wszystkie nawet najbardziej nieoczekiwane i zaskakujące zachcianki naszych klientów, dostarczając nam przy tym wiele radości i satysfakcji z końcowego efektu naszych prac i okazywanego nam zadowolenia oraz wdzięczności przez użytkowników.

Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę, od wykonania wstępnych ekspertyz i pomiarów podłoża, poprzez pełną realizację ustalonych projektów, aż do wsparcia w codziennym użytkowaniu, czyli pielęgnacji gotowej podłogi drewnianej, co znacznie wydłuża jej żywot i nadaje blasku na wiele lat. Wszystko to poparte jest wieloletnim doświadczeniem, ciągłym poszerzaniem wiedzy, korzystaniem z nowoczesnych rozwiązań i pasją wkładaną w to co robimy. W całej naszej długoletniej działalności nie zdarzyło nam się jeszcze trafić na przedsięwzięcie z którego byśmy się wycofali ze względu na jego trudność, złożoność czy ogrom pracy jaki trzeba poświęcić na jego realizację. Dla nas jedyną barierą uniemożliwiającą wykonanie konkretnego zadania są problemy technologiczne, z których nasi klienci po prostu nie zdają sobie czasami sprawy, a których my na siłę nigdy nie ”przeskakujemy”.

Specjalizujemy się również w montażu modnych ostatnio desek tarasowych, które mają zastosowanie szczególnie przy projektowaniu tarasów, balkonów, oczek wodnych czy ogrodów. Deska tarasowa jest bowiem rozwiązaniem naturalnym, doskonale komponującym się z przydomową zieleniom i wnętrzem domu.

W naszej codziennej pracy posługujemy się najwyższej jakości sprzętem renomowanych firm (Lägler, Festool, Makita, Hilti, Wolff), co wpływa nie tylko na lepszą wydajność naszych prac oraz ich większe bezpieczeństwo i komfort, ale skutkuje również tym, że nasz klient otrzymuje produkt ładny dla oka, bezpieczny, ekologiczny i przyjazny w użytkowaniu. To samo dotyczy dostawców produktów oraz materiałów które na co dzień stosujemy. Wybraliśmy je spośród wielu wyrobów z jakimi mieliśmy kontakt na przestrzeni lat. Jest to gwarancją końcowego sukcesu naszego jako wykonawcy, jak i przede wszystkim klienta czyli końcowego użytkownika drewnianej podłogi z którą na co dzień przecież obcuje. Jeśli chodzi o chemię do parkietów to używamy produktów takich marek jak: Kiesel, Eukula, Uzin, Pallmann, Osmo, Loba, Bona, Berger-Seidle, Kiilto, Artelit. W kwestii podłóg drewnianych (parkietu, desek, mozaik i parkietów gotowych) to współpracujemy z najlepszymi producentami w kraju, tj.: Holzexport, Dąbex, Walczak, Parkiet Hajnówka, Karimeg, jak również uznanymi dystrybutorami podłóg (DLH, Dom Korkowy, Egzopark).

Prowadzeniu naszej działalności przyświeca zawsze cel jakim jest sprostanie potrzebom zgłaszających się do nas klientów przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa użytkowników wykonywanych przez nas drewnianych podłóg. Poczucie bezpieczeństwa i komfortu pracy towarzyszy również nam i naszym pracownikom podczas wykonywanych robót. Dlatego też produkty, które stosujemy przy realizacji zadania zawsze pochodzą z pewnego źródła, jak również posiadają odpowiednie atesty i aprobaty techniczne."Parkiety" Handel-Usługi Ryszard Sroka

Czereśniowa 19
58-100 Świdnica

tel./fax: (74) 852 00 13
mobile: 606 351 959

więcej »
 
© Parkiety Ryszard Sroka Świdnica. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Producent strony - agence.com.pl: linki 1, linki 2, linki 3